Jautājumi un atbildes

Kādas slodzes darbu piedāvā Apotheka? accordion arrow

Darbs Apotheka ir iespējams gan uz pilnu, gan uz nepilnu slodzi. Lai noskaidrotu konkrētas vakances darba slodzi, droši zvani pa tālruni +371 67718765 vai raksti esigaidits@apotheka.lv.

Kādas ir Apotheka aptieku atrašanās vietas un kāds ir aptieku darba laiks? accordion arrow

Apotheka aptiekas ir gan tirdzniecības centros, gan poliklīnikās, gan neatkarīgās adresēs. Precīzas aptieku atrašanās vietas un adreses, kā arī to darba laikus vari aplūkot mūsu mājaslapā apotheka.lv/aptiekas.

Ja esmu students, vai varu strādāt Apotheka? accordion arrow

Jā, Apotheka aicina pieteikties darbā LU, RSU, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas un Rīgas 1. medicīnas koledžas studentus, kuri studē programmā "Farmācija". Visi pieteikumi tiek izskatīti individuāli. Savu CV ar pieteikuma vēstuli sūti uz esigaidits@apotheka.lv.

Vai ir nepieciešama atbilstoša izglītība, lai strādātu aptiekā? accordion arrow

Jā, lai strādātu aptiekas vadītāja-farmaceita, farmaceita vai farmaceita asistenta amatā, ir nepieciešama atbilstoša izglītība programmā ''Farmācija''. Izglītību var iegūt LU, RSU, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā un Rīgas 1. medicīnas koledžā. Aptiekās strādā arī pārdevēji-konsultanti, kuru ikdiena ir sniegt konsultācijas par uztura bagātinātājiem un dermokosmētiku. Šiem speciālistiem, piesakoties darbā, nav nepieciešama speciāla izglītība, bet ir vēlama iepriekšējā darba pieredze līdzvērtīgā jomā.

Kādus labumus darbiniekiem piedāvā Apotheka? accordion arrow

Detalizētu informāciju par Apotheka piedāvāto labumu klāstu un darbinieku motivācijas programmu saņemsiet intervijas laikā. klātienes intervijā.

Vai Apotheka ir prakses iespējas? accordion arrow

Jā, Apotheka piedāvā prakses iespējas LU, RSU, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas un Rīgas 1. medicīnas koledžas studentiem. Sūti savu CV un pieteikuma vēstuli uz esigaidits@apotheka.lv, un mēs ar Tevi sazināsimies!

Kādas ir iespējas pieteikties Apotheka apmaksātajām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā? accordion arrow

Brīdī, kad Apotheka uzsāk studentu atlases procesu, par to informācija ir atrodama Apotheka mājas lapā. Detalizētu informāciju par pieteikšanos Apotheka apmaksātajām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā vari uzzināt zvanot pa tālruni +371 67718765 vai raksti uz esigaidits@apotheka.lv.

Kur es varu sūtīt savu CV, ja šobrīd nav pieejamas vakances Apotheka? accordion arrow

Savu CV ar pieteikuma vēstuli sūti uz esigaidits@apotheka.lv.

Ja es piesakos darbam Apotheka, kāds ir atlases process? accordion arrow

Saņemot kandidāta pieteikumu, to izvērtēsim un sazināsimies ar kandidātu, ja varēsim piedāvāt iespēju turpināt piedalīties tālākā personāla atlases procesā. Pēc telefonintervijas vienosimies par klātienes interviju. Klātienes intervijā piedalās speciālists no Personāla daļas un par konkrēto aptieku atbildīgais Reģiona vadītājs vai struktūrvienības vadītājs, ja vakance ir Apotheka birojā.

Ko man darīt, ja man vēl ir citi jautājumi, uz kuriem šeit neatrodu atbildes? accordion arrow

Zvani mums pa tālruni +371 67718765 vai raksti esigaidits@apotheka.lv.

Uzdod savu jautājumu