left arrow

Visi jaunumi

Apotheka – labākais darba devējs farmācijas sektorā14.07.2021

Apotheka atzīta par labāko darba devēju farmācijas sektorā un ieguvusi godpilno 25. vietu jaunākajā CV-online Latvia pētījumā “Latvijas labāko darba devēju TOP 50”! Šī gada pētījumā piedalījies rekordliels dalībnieku skaits – vairāk nekā 15 0000 respondenti. Liels paldies visiem mūsu darbiniekiem un klientiem par augsto novērtējumu!

Apotheka turpina augt un attīstīties, gadu no gada pieaug aptieku skaits, pakalpojumu klāsts un sortiments, taču attīstība notiek dažādos virzienos, gan rūpējoties par klientiem, gan darbiniekiem.

“Apotheka darbinieku ikdiena ir darbs ar pievienoto vērtību, jo esam veselības aprūpes sistēmas sastāvdaļa un mums ir iespēja katru dienu palīdzēt cilvēkiem saglabāt un atgūt veselību. Taču, lai rūpētos par citiem, svarīgi radīt cieņpilnu un iesaistošu iekšējo kultūru, kur ikvienam ir iespēja līdzdarboties. Tāpat vienlīdz svarīgi nodrošināt stabilitāti, patīkamu darba vidi, ērtus darba procesus un mūsdienīgus risinājumus. Apotheka iegūtā atzinība kā labākajam darba devējam farmācijas sektorā ir apstiprinājums, ka esam izvēlējušies pareizo virzienu un kalpos par motivāciju aktīvi turpināt iesākto,” stāsta Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Apotheka strādā vairāk nekā 540 farmaceiti, farmaceitu asistenti, palīgi un biroja darbinieki vecumā no 19 līdz 82 gadiem.