Par mums

Mēs, Apotheka, ticam, ka veselība ir pats svarīgākais, un esam droši, ka mūsu zināšanas un pieredze farmācijā palīdz pasaulei kļūt veselākai. Mūsu speciālisti ik dienas palīdz stiprināt un atgūt veselību vairākiem tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, nodrošinot augsti kvalificētu farmaceitisko aprūpi mūsdienīgi iekārtotās aptiekās.

 

Veiksmes atslēga ir mūsu darbinieki – farmaceiti, farmaceitu asistenti, farmaceitu palīgi un konsultanti – ne tikai zinoši savas jomas profesionāļi, bet arī atsaucīgi cilvēki, kuri dara savu darbu pēc labākās sirdsapziņas. Apotheka kolektīva pamatā ir misija palīdzēt citiem, parūpējoties par viņu veselību. Tāpat svarīga mūsu darbiniekus vienojošā iezīme ir nemitīga zināšanu papildināšana un sekošana līdzi jaunākajiem pētījumiem, atklājumiem un nozares tendencēm, kas izpaužas farmaceitiem tik raksturīgajā precizitātē. Savukārt mēs kā darba devējs atbalstām un nodrošinām visu nepieciešamo mūsu speciālistiem, lai viņi varētu fokusēties uz svarīgāko – palīdzēt cilvēkiem.

Apotheka ir viens no lielākajiem aptieku tīkliem Latvijā un farmācijas nozarē darbojas jau 16 gadus. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 500 darbinieki, no kuriem teju 400 ir farmaceiti un farmaceitu asistenti. Apotheka tīklā ir vairāk nekā 100 aptiekas, tostarp diennakts aptieka Rīgā, Brīvības gatvē 230-1, aptieka internetā apotheka.lv, kā arī skaistuma konceptveikals Apotheka Beauty t/c Rīga Plaza.

Apotheka aptiekas