left arrow

Visi jaunumi

Daudzveidīgas tradīcijas un iesaistoša kultūra15.06.2021

Apotheka 16 pastāvēšanas gados regulāri īstenotas dažādas darbiniekiem saistošas aktivitātes, kas nu jau kļuvušas par mūsu tradīcijām. Tradīcijas ir dažādas, un katrai ir sava vieta ikdienā – esam veidojuši gan tādas, kas saistītas ar mūsu darbu, gan tādas, kas sniedz godam pelnīto atpūtu. Kompetenču stiprināšanai izveidota Apotheka Tālākizglītības akadēmija, kā arī Veselības un skaistuma akadēmija, dažādas apmācību programmas un semināri, savukārt atpūtas brīžos tiekamies greznā gada ballē, atraktīvā vasaras dienu pasākumā, absolventu un studentu salidojumā Apotheka Alumni,  kultūras, sporta un arī citos pasākumos.

Tāpat viena no mūsu iedibinātajām tradīcijām ir dažādu svētku, svarīgu notikumu un panākumu atzīmēšana, piemēram, dzimšanas dienu, gadadienu, Līgo svētku, Ziemassvētku, aptieku atkāšanu un citu svētku, kā šaurākā lokā savos kolektīvos, tā plašākās kompānijās.

Tikpat būtiska un Apotheka kultūru raksturojoša iezīme ir arī plašās darbinieku iespējas iesaistīties dažādos projektos, ideju ģenerēšanas un plānošanas pasākumos, dalīties ar viedokli un ietekmēt procesus. Kopīgiem spēkiem mums izdodas parūpēties par mūsu klientiem un pašiem par sevi, attīstīties un būt labākajai darbavietai, kur strādāt.